ACI Farfisa

 

ACI farfisa

ACI srl

Via Vanoni, 3
60027 Osimo (An) Italy 
Tel. (+39) 071.72.02.038
Fax. (+39) 071.72.02.037
www.acifarfisa.it 

Společnost ACI-Farfisa

Roku 1967 ACI Farfisa Intercoms začíná jako divize pod stejným názvem slavné společnosti, která působí v odvětví skvělých elektronických hudebních nástrojů na trhu.

V sedmdesátých a osmdesátých letech se telefony Farfisa staly synonymem kvality a spolehlivosti. Silná tržní poptávka vytvořila potřebu zřídit samostatnou společnost řídit rostoucí výrobu.

V roce 1993 pokračuje v tradici inovací na výrobu produktů ACI Farfisa a je založena nezávislá společnost.

Nepřetržitým hledáním řešení k zlepšení funkčnosti a spolehlivosti výrobků se ACI Farfisa roku 1998 stává jedničkou na trhu na mezinárodní úrovni.

ACI Farfisa upevňuje svou pozici světového lídra v oboru domácích komunikačních technologií. 

Společnosti byla vydána certifikace ISO 9002 pro firemní systém kvality.

Úspěch ACI Farfisa pokračuje. Společnost se snaží udržet si co nejvyšší stupeň kvality v každé fázi výrobního procesu. Pečlivý výběr materiálů a komponent, spolu s prováděním účinných výrobních metod zaručuje vysoce spolehlivé výrobky.

V současnosti skrze kontinuální vývoj se ACI Farfisa stala dynamickou, flexibilní a vysoce konkurenční společností.

Výroba zahrnuje vysoce specializovaná odvětví tím, že nabízí široký výběr technologicky vyspělého řešení, ale současně umožňuje nabízet svým zákazníkům inovativní, konkurenční a uživatelsky přívětivé produkty.

Pro budoucnost byly stanoveny ambiciózní cíle, aby bylo dosaženo co největší kvality pro každý produkt. Zavázala se k výzkumu a plánování projektů pro inovativní služby a produkty, poskytuje velké investice, díky kterým budou dále splňovány vysoké požadavky trhu.