Elektroinstalace

Nabízíme Vám různé druhy elektroinstalací od připojování spotřebičů, jako jsou například varné desky, boilery, přímotopy apod., úpravy  stávajících bytových elektroinstalací, nové instalace v bytech nebo průmyslových objektech, regulace a v neposlední řadě 

inteligentní elektroinstalace pro vaši úsporu a pohodlí. Zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem působnosti. Provádíme tedy široké spektrum elektrikářských prací (do 1000V), při kterých používáme nejkvalitnější součástky a materiály těch nejlepších, ve velké míře tuzemských výrobců, jako je například ABB, SCHRACK, EATON a v neposlední řadě náš hlavní dodavatel ELKO-ep, u nichž patříme mezi oficiální montážní firmu. Hlavním naším cílem je zodpovědné, odborné a spolehlivé provádění všech nabízených služeb.

 Používáme nejmodernější způsoby instalace, které odpovídají ČSN-vyh.EN 50 160 a soustavy TN-C a TN-C-S.

 

Nabízíme klientovi poradenství u vyhlášených architektů a disainerů. A to nejen v případě, kdy si klient neví rady s výběrem typu osvětlení nebo konponentů, jako jsou například zásuvky či vypínače.

 

Naše vývojové centrum je připraveno náročnému zákazníkovi vyhovět i v nestandardním požadavku. Jsou to například specifické ovládací či regulační prvky, úpravy stávajících zařízení, zakázková výroba konponentů a svítidel či kombinace různých technologií.

 

 

ČÍM NÁROČNĚJŠÍ ZÁKAZNÍK - TÍM VĚTŠÍ DŮKAZ TOHO, ŽE NEJSME JENOM ELEKTRIKÁŘI...

 

Fotogalerie: Elektroinstalace