Reguluje teplo

 

Systém inteligentní elektroinstalace INELS® nabízí nejen regulaci topení, ale dokonce prináší i možnost ovládání celého domu, bytu, prodejního nebo výrobního prostoru. Tyto prostory můžete ovládat lokálně, nebo pomocí vzdáleného přístupu přes internet či SMS. Systém INELS Vám díky integraci těchto funkcí přínáší komfortné řešení pro komplexní řízení Vámi zvolených prostor.

U moderní inteligentní elektroinstalace INELS® získáte možnost např. při odchodu a zabezpečení objektu automaticky přepnout vytápění do úsporného režimu. Analogická je funkce po příchodu domů. Samozřejmostí je regulace při využití dvou teploměrů. Systémová regulace vytápění umožňuje využití kteréhokoliv teploměru zapojeného do systému, přičemž není nutné mít pro každý okruh ovladač termoregulace.
 

Řízení vytápění a klimatizace

K tomu, aby jste se doma cítili příjemně, patří i vytápění a klimatizace. Inteligentní instalace umožňuje nastavovat rozdílné teploty v jednotlivých místnostech domu. Je přirozené, že v ložnici nemusí být příliš teplo, naopak v koupelně by bylo vítané. Na chodbách si někdo nepřeje topit vůbec a v další místnosti, například v obývacím pokoji, by chtěl teplo při sledování oblíbeného pořadu. Díky inteligentní elektroinstalaci si můžete tyto teploty v jednotlivých místnostech v průběhu dne měnit, takže doma budete mít nejen příjemně, ale ušetříte i náklady za vytápění.