Šetří peníze

 


Díky komplexnímu řešení elektroinstalace možno ve výrazné míře přispět k úspoře energií, a tím pádem i finančních prostředků. Proč tedy nevyužít systém INELS i v tomto ohledu?

Většina inteligentních instalací staví do popředí zejména komfort a uživatelskou samoobslužnost. Systém INELS však kromě toho myslí na Vaše finanční úspory, a to už ve fázi jeho pořízení, a také když za Vás hlídá např. zbytečně spuštěné spotřebiče, nebo reguluje osvětlení a vytápění v jednotlivých místnostech domu atd.

Zajímá Vás,  jak si vybrat tu pravou a pro Vás efektivní inteligentní elektroinstalaci? Obraťte se na některou z našich certifikovaných elektroinstalačních firem: „www-odkaz na el.firmy - seznam partnerů“

 

Spínání a stmívání osvětlení
 

Systém INELS Vám umožní automaticky zapínat nebo stmívat osvětlení na chodbách, příjezdových cestách nebo u vchodových dveří. Požadavky na intenzitu osvětlení se v průbehu dne mění a mění se i podle toho, čemu se věnujeme. Odlišnou intenzitu osvětlení potřebujeme při učení, práci na PC a jinou světelnou scénu uvítáme ve chvílích odpočinku při poslouchání hudby nebo sledování oblíbeného pořadu.  K této funkci se připočítává i možnost vypnutí všech světel v domě určenými vypínači, třeba u vchodových dveří nebo v ložnici, a rovněž zapnutí veškerých světel, například na chodbách nebo kolem domu.