Spoří čas

 

Mnoho z nás má v poslední době pocit, že času máme stále méně. Právě proto je důležité, abychom ho dokázali využívat efektivně. Systém INELS vykoná mnoho funkcí automaticky, bez toho, abychom na ně museli myslet a dokázali si užít to, co nám nabízí.

Úkonů, které za Vás udělá systém INELS je bezpočet a závisí jen na Vašich přáních, Vaší kreativitě a radách Vašeho dodavatele inteligentní elektroinstalace.

Nebojte se experimentovat a vnést Vaše nápady a přání do systému. Chytrá instalace se postará o zavlažování trávníku, simulaci přítomnosti v objektu, řízení vytápění a úsporu energií, automatické řízení světelných scén, vypínání nepoužívaných okruhů elektroinstalace, či bioinstalaci v ložnicích.

Ráno Vás může systém vzbudit,  odtáhnout žaluzie a když si to budete přát, třeba i uvaří vodu na čaj nebo kávu. V zimě například dle venkovní teploty určí zda zapnout vytápění chodníků a vy nemusíte odrhnovat sníh. V létě se pak systém stará o Váš bazén, jeho teplotu a pravidelnou filtraci. A Vám tak zůstane spousta času pro Vás, Vaše koníčky a rodinu.

Takže systém INELS Vám umožní šetřit čas, využívat ho efektivněji a Vy máte díky tomu možnost věnovat se tomu, co máte opravdu rádi. 

 

Centrální funkce

Opět si představme situaci, kdy odcházíme z domu a vracíme se zpět. Stiskem odchodového tlačítka můžeme vypnout  všechny světla v domě, zatáhnout žaluzie a přepnout vytápění do úsporného režimu. Po příchodu domů se naopak po otevření garážové brány rozsvítí světlo při klávesnici zabezpečovacího systému a po zadání kódu se vytápění přepně do komfortního režimu a zapne se Vaše oblíbená hudba. No není to příjemná představa? Tak proč si nedopřát trochu pohodlí a komfortu?