Zpřítomní Vaše touhy

 

Čekáte návštěvu, nestíháte, spoléháte se, že vše perfektně dopadne. Atmosféru a nádech modernosti a komfortu za Vás vykouzlí systém, zaměřte se více na hosty, Vaše přátele nebo rodinu.

Systém INELS Vás nikdy nenahradí, ale může pobavit a nadchnout také Vaše známé. Jediným tlačítkem televizního či jiného dálkového ovládání spustíte televizi, zatáhnete rolety, ztlumíte světla, spustíte režim komfortního řízení teploty, nastavíte režim ventilace, nebo spustíme zalévání zahrady. Žehlení prádla za Vás INELS neobstará, ale může za Vás vypnout třeba zapomenutou žehličku. Teď máte dům ve svých rukou jediným ovladačem.
 

Scénický provoz

Hovoříme-li o scénickém provozu, myslíme tím jednoduché ovládání provozních stavů vybraných svítidel a jiných spotřebičů. Zjednodušeně řečeno, stiskem tlačítka se vykoná Vámi předem zvolená činnost ... např. v obývacím pokoji se rozsvítí světla na požadovanou úroveň a současně s tím se spustí rolety ... Unaveni uléháte ke spánku a stikem tlačítka u postele vypnete všechny světla v domě, vytápění se přepne do nočního režimu, aktivujete ezs ...