TOMAN Martin

Ochrana objektů pro vaši firmu

 

Obchodní úspěch vždy pod ochranným dohledem...

Společnost JABLOTRON se specializuje nejen na ochranu rodinných domů a bytů, ale je i jedním z předních poskytovatelů ochrany firemního majetku. Naše dlouholeté zkušenosti zúročujeme zejména při dohlížení na firemní sídla, výrobní haly, sklady anebo vozový park.

Jak ochrana vypadá v praxi? Vaši firmu můžeme zabezpečit tak, že námi certifikovaná montážní firma Catta elektronické systémy Vám nainstaluje zabezpečovací systém - alarm ,či provede audit stávajícího zařízení. Následně můžeme vaši firmu napojit na Tísňovou linku. Tato dvoustupňová ochrana vám zabezpečí dokonalý pocit jistoty.

 

Co všechno vám přinášíme a co vlastně je Tísňová linka?

 

Tísňová linka (TL) je moderní systém, který vyhodnocuje události na základě údajů z elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) - alarmu. Ta je nainstalovaná v zabezpečeném objektu nebo na sledovaných vozidlech.

Jednotlivé události vyhodnocuje operátor Tísňové linky, všechny jsou řešené podle pevně stanovených pravidel. Právě díky informácím z TL můžete mít dokonalý přehled o tom, co se právě děje ve vaší firmě, i když právě ve firmě nejste. Pokud se vyskytne problém, krizovou situaci ihned řešíme a okamžitě Vás informujeme o přijatých opatřeních.


Proč připojit vaší firmu k Tísňové lince?

  • neustálá kontrola a tím i zabezpečení vašeho majetku
  • bezpečnost vašich komodit
  • rychlý zásah v krizových situacích (vloupání, požár, záplavy, …)
  • proškolené členy zásahové služby
  • patrolace (preventivní kontroly hlídkou)
  • neustálý přehled o pohybu osob v objektech
  • kontrola přístupu oprávněných a neoprávněných osob do jednotlivých častí firmy
  • snížení rizika odcizení majetku či citlivých údajů

Instalace a servis

Společnost JABLOTRON vás nejen ochrání, ale i připraví váš objekt ke střežení po všech stránkách. Umíme dodat potřebný alarm nebo na naší TL připojit váš současný. Po připojení jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní do roka.

Náš certifikovaný partner Catta elektronické systémy se ve Vašem regionu postará i o pravidelné revize alarmu. Součástí prohlídky je samozřejmě i komplexní servis – zaškolení do uživatelské obsluhy, softwarové úpravy i seznámení s novými trendy. Právě pravidelné prohlídky zvyšují spolehlivost vašeho alarmu a tím i samotné bezpečnosti vaší firmy.

Chci se připojit k TL
 

Je to jednoduché. Stačí nás kontaktovat na tel čísle +420 777 577 007 nebo odeslat Kontaktní formulář.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Toman Martin Sportovní 478
PARDUBICE
53003
+420777577007
+420722233769
Kontakt für deutsche Partner
+49 176 26607977